Vrh "D" DAVARONI

8.2.2010 se nám narodilo šest štěňátek - dva pejsci a čtyři fenečky.
Všechna štěňátka jsou zadaná!

Daittica Ihana - velmi energická, zvědavá a sebevědomá, středně tmavá blue belton fenka s černým pravým uchem a mohutnou kostrou bude bydlet se svými majiteli v Německu. V chovatelské stanici Beauty of Gordon se bude věnovat především lovu, výstavám a chovu. Pokračuje v chovatelském cíli spolu s dalšími setříky podobné linie v duchu pracovně - exteriérového chovu. Svou energii bude moct hojně vybíjet na lovech po celé Evropě, kam páníci jezdí se svými psy. Pro přehled jejích úspěchů klikněte zde.

Ch. Damiolla Tuike - neuvěřitelně milá, něžná a přitom bláznivá černucha bude rodinným mazlíčkem, parťákem pro sport a kamarádkou nejen svým pánům, ale také útulkové parsonce Julince. Marlenka je náš talismánek a v mladé rodině žijící v Praze bude výborným společníkem. Budeme jí držet také palce na výstavách, kde by se měla objevit. Přátelská nejmenší fenečka s obrovským srdcem je připravená na vše ve spolupráci s člověkem… S majitelem jsme se dohodli na spolumajitelství kvůli vrhu, který bude odchován na naši chovatelskou stanici. Pro přehled jejích úspěchů klikněte zde.
Dariya Iloinen - blue belton vůdkyně smečky a největší a nejinteligentnější ze štěňátek :o). Podoba s mámou a babičkou se jistě nezapře nejen díky velké plotně přes pravé oko, ale také přítomností hnědého genu, který v sobě všechny tři nesou. Daya je velmi přátelská, šikovná a učenlivá, všude první a jako mohutná a zajímavá fenka je velkou nadějí pro výstavy, lov a chov v americké chovatelské stanici Kwantum. Jako jediná slyší od 5 týdnů na své jméno.
Decorion Tuli - kopie tatínka Lea, naše chytré blue belton zlatíčko bude se svými páníky bydlet v Německu. Americká rodina s dětmi si vybrala tohoto nesmírně přátelského, kontaktního a šikovného pejska jako parťáka pro jejich četné sportovní aktivity, jako je běh, lyžování, jízda na kole, kolečkových bruslích anebo klasické vycházky. Je to velmi perspektivní pejsek pro každou aktivitu, kterou si jeho páníci vymyslí.
Ch. Dellior Tapio - stejný jako dědeček Ruudo ve svém štěněcím období - roztomilý, poměrně klidný, ale zato s hlavou plnou bláznivých nápadů. Je spíše samotář, svéhlavý. Dusty je krásný, mohutný, tmavý blue belton pes se zajímavými plány do budoucna - se svou rodinou žijící nedaleko rodného města bude nejen rodinným parťákem a kamarádem, vychovatelem dětí, ale také loveckým pomocníkem, výstavním psem a věříme, že časem i novým chovným jedincem. Pro přehled jeho úspěchů klikněte zde.
Diorea Soma - středně tmavá blue belton fena s typicky fenčí hlavou, jemnější v kostře, ale vyvážená. Je to naprostý blázínek a vůbec ničeho se nezalekne včetně vysavače nebo nastartovaného auta těsně vedle ní. Je to malý čertík se svým vlastním názorem, nerada se podřizuje, ale když chce, umí krásně spolupracovat. Po vybití své ohromné dávky energie padne a je tím nejhodnějším a nejdéle spícím andílkem. Jako nadějná fenka byla vybrána do chovatelské stanice Yavanna’s, ze které pochází její táta a bude se věnovat lovu, výstavám a chovu.


Report o naší cestě do Finska za krytím 5. - 12.12.2009

Fotogalerie vrhu "D" zde

Rodokmen štěňat vrhu "D" zde
 

Yavanna’s Kariya Cenhamn

 

Camellia Brilanti Davaroni

x

     

 

NAVRCHOLU.cz