Vrh "F" DAVARONI

17.7.2020 se nám narodilo 7 štěňátek -
5 pejsků a 2 fenečky
Pejskové jsou v barvách 1x tricolor, 2x blue belton a 2x orange belton.
Fenečky jsou tricolor a blue belton.
Všechna štěňátka jsou oboustranně slyšící, tzn. BAER normal.

Štěňátka jsou odchována u Ondry v Brně :o) Děkujeme za důvěru...

Krycího psa pro Escu jsem vybírala s ohledem na její drobnější konstituci a zajímavý, čistě americký rodokmen. Esca je zdravá, energická fenka velmi milé povahy a Merlin se k ní báječně hodí. Jedná se o psa přátelské povahy, ideální kohoutkové výšky i tělesné konstituce, zdravého, s loveckými zkouškami a výcvikem také na vodě a v lese, i když zkoušky už s paničkou neabsolvoval. Důležitý je pro mne jeho rodokmen, ve kterém najdeme mnoho významných českých psů, které jsem v době jejich životní slávy velmi obdivovala. A tak i tento náš vrh se vrací zpět k původní myšlence pracovně-exteriérového zdravého chovu, se kterou jsem svůj chov začínala...

Štěňátka opět dostala jména s příběhem...

Fareol Ninfeo - Rusty je oranžovobílý pes neskutečně milé povahy, díky které se dostal do své báječné rodiny na jižní Moravě. Bude parťákem postarší dámě anglického setra a mladému gordonovi Jackovi na procházkách i doma :o) Více o Rustym najdete zde.
Farett Scalzo
- i černobílý Farett má za parťáka gordona - Arlánka :o) Farettovi už tuhle krevní linii poznali skrze Albanyho Heremon (Comea Marrone Davaroni x Silver Fog Velure). Strategickým místem bydlení v Krušných horách mají výborné podmínky pro četné každodenní procházky v nádherné přírodě a svým pejskům se nadmíru věnují. Uvidíme, jestli Faretta potkáme i na nějakých kynologických akcích :o)
Fevinn Ash
- nejchlupatější a nejpohodovější černobílý Fevinn uzavřel příchod naší sedmičlenné party na tento svět. Nikam nespěchal, protože věděl, že na něj už dlouho čeká skvělá panička Martina. Fevinn je splněným snem a věřím, že po celý svůj život bude tím, co si Martina na Slovensku bude přát... Jak jim ty společné kroky životem jdou se můžete podívat na Fevinnově osobní stránce zde.
Fior Vivace
- nejmenší z kluků rozhodně neznamená, že o něm není slyšet :o) Tmavý oranžovobílý Fior je pohodář, co umí vystrčit růžky! Je energický, ale současně umazlený pejsek, který bude dělat radost svým majitelům Kice a Janisovi v Německu :o)
Fleur Stello
- ten první, co se jen tak něčeho nezalekne... To je naše tmavě trikolorní kapička Fleur. Páníčci Lucka a Honza se na něj moc těšili, protože díky Carnieremu Palla Davaroni ví, jak umí být setři báječní. A jsem si jistá, že Fleur splní všechna jejich očekávání...
A Honza se Fleurovi věnuje opravdu poctivě - výsledky jejich počínání si prohlédněte zde.

Florea Kreas
- tmavá trikolorní holčička Florea je taktéž splněným snem našeho dlouholetého kamaráda Mildy a jeho irské setřice Bony. Od prvního dne jsou holky velkými kamarádkami a věřím, že i Milda si bude s Flou realizovat své sny a plány... My se už teď těšíme na pravidelná setkání. Jižní Morava je za rohem :o)
Fyiorea Marrone
- naše srdcovka černobílá Fyiorea s plotnami na hlavě stejně, jako "tetička Ashlee (Arizona Heremon)" našla svou skvělou rodinku nedaleko Prahy u Davida a Žanety. Je to nádherná holčička s mazlivou a vnímavou povahou a i o ní jistě hojně uslyšíme :o) Samozřejmě prioritou je být kamarádka kočičkám a páníčkům, ale plány jsou velké, tak snad se vydaří... I David se Žanet dávají Frídě maximum - na výsledky se koukněte zde.Fotogalerie vrhu "F"

Rodokmen štěňat vrhu "F"
 

Merlin od Alpské protěže

 

Esca Brillare Davaroni

     

 

NAVRCHOLU.cz