Vrh "F" DAVARONI

Plánovaný vrh na přelom roku 2019/2020!
 

V době, kdy měla moje vysněná "Tecsinka" štěňátka, vybírala jsem majitele pečlivě s ohledem na to, že bych si přála mít v budoucnu štěňátka odchovaná pod svou chovatelskou stanicí. Již v té době se zrodila myšlenka použít na její dceru jako krycího psa "Delliora" - chovného syna "Carinky". Tím se kruh uzavřel a vrh F tak pro mne naplňuje další z mých chovatelských snů s názvem Davaroni.
Děkuji Ondrovi a Jirkovi za příležitost a důvěru! Štěňátka budou odchována pod bedlivým dozorem Escinky majitele - Ondry.

Rodiče pro tohle spojení jsem vybrala především proto, že oba jedince velice dobře znám. Znám jejich rodokmeny a osobně i jejich předky. Miluji jejich povahy a i když je každá linie povahově maličko odlišná, věřím, že společně budou tvořit ideál ráznosti při práci a nežnosti v rodinném životě. V obou se pak snoubí elegance, lovecká vášeň a smysl se přizpůsobit situaci. Exteriérem neuvěřitelně vyrovnaný pár především s výbornými zdravotními předpoklady - oba rodiče i předkové HD A, ED 0, BAER oboustranně slyšící...

Chovatelské plány jsou rozepsány a teď už je jen na přírodě, jak si s mými sny poradí :o) Očekáváme především černobílé zbarvení.Zde bude fotogalerie vrhu "F"

Rodokmen štěňat vrhu "F" zde
 

Dellior Tapio Davaroni

 

Esca Brillare Davaroni

 

     

 

NAVRCHOLU.cz