Vrh "F" DAVARONI

17.7.2020 se nám narodilo 7 štěňátek -
5 pejsků a 2 fenečky
Pejskové jsou v barvách 1x tricolor, 2x blue belton a 2x orange belton.
Fenečky jsou tricolor a blue belton.
Všechna štěňátka jsou oboustranně slyšící, tzn. BAER normal.

Štěňátka jsou odchována u Ondry v Brně :o) Děkujeme za důvěru...

Krycího psa pro Escu jsem vybírala s ohledem na její drobnější konstituci a zajímavý, čistě americký rodokmen. Esca je zdravá, energická fenka velmi milé povahy a Merlin se k ní báječně hodí. Jedná se o psa přátelské povahy, ideální kohoutkové výšky i tělesné konstituce, zdravého, s loveckými zkouškami a výcvikem také na vodě a v lese, i když zkoušky už s paničkou neabsolvoval. Důležitý je pro mne jeho rodokmen, ve kterém najdeme mnoho významných českých psů, které jsem v době jejich životní slávy velmi obdivovala. A tak i tento náš vrh se vrací zpět k původní myšlence pracovně-exteriérového zdravého chovu, se kterou jsem svůj chov začínala...

Štěňátka opět dostala jména s příběhem...

Fareol Ninfeo - Rusty je oranžovobílý pes neskutečně milé povahy, díky které se dostal do své báječné rodiny na jižní Moravě. Bude parťákem postarší dámě anglického setra a mladému gordonovi Jackovi na procházkách i doma :o)
Farett Scalzo
- i černobílý Farett má za parťáka gordona - Arlánka :o) Farettovi už tuhle krevní linii poznali skrze Albanyho Heremon (Comea Marrone Davaroni x Silver Fog Velure). Strategickým místem bydlení v Krušných horách mají výborné podmínky pro četné každodenní procházky v nádherné přírodě a svým pejskům se nadmíru věnují. Uvidíme, jestli Faretta potkáme i na nějakých kynologických akcích :o)
Fevinn Ash
- nejchlupatější a nejpohodovější černobílý Fevinn uzavřel příchod naší sedmičlenné party na tento svět. Nikam nespěchal, protože věděl, že na něj už dlouho čeká skvělá panička Martina. Fevinn je splněným snem a věřím, že po celý svůj život bude tím, co si Martina na Slovensku bude přát...
Fior Vivace
- nejmenší z kluků rozhodně neznamená, že o něm není slyšet :o) Tmavý oranžovobílý Fior je pohodář, co umí vystrčit růžky! Je energický, ale současně umazlený pejsek, který bude dělat radost svým majitelům Kice a Janisovi v Německu :o)
Fleur Stello
- ten první, co se jen tak něčeho nezalekne... To je naše tmavě trikolorní kapička Fleur. Panička Lucka se na něj moc těšila, protože díky Carnieremu Palla Davaroni ví, jak umí být setři báječní. A jsem si jistá, že Fleur splní všechna její očekávání...
Florea Kreas
- tmavá trikolorní holčička Florea je taktéž splněným snem našeho dlouholetého kamaráda Mildy a jeho irské setřice Bony. Od prvního dne jsou holky velkými kamarádkami a věřím, že i Milda si bude v Floree realizovat své sny a plány... My se už teď těšíme na pravidelná setkání. Jižní Morava je za rohem :o)
Fyiorea Marrone
- naše srdcovka černobílá Fyiorea s plotnami na hlavě stejně, jako "tetička Ashlee (Arizona Heremon)" našla svou skvělou rodinku nedaleko Prahy u Davida a Žanety. Je to nádherná holčička s mazlivou a vnímavou povahou a i o ní jistě hojně uslyšíme :o) Samozřejmě prioritou je být kamarádka kočičkám a páníčkům, ale plány jsou velké, tak snad se vydaří...Fotogalerie vrhu "F"

Rodokmen štěňat vrhu "F"
 

Merlin od Alpské protěže

 

Esca Brillare Davaroni

     

 

NAVRCHOLU.cz