Vrh "C" DAVARONI

28.5.2006 se nám narodilo osm štěňátek - čtyři pejsci a čtyři fenečky:

Cabritillo Nuez - černobílý pes s nepravidelnými plotnami na hlavě a proužkem u kořene ocásku, plný energie a lovecké vášně. Spolu s irským setrem Borem Mahagony Rose a dvěma jestřáby bude na Vysočině pomáhat svému majiteli - sokolníkovi v práci, pro kterou bylo toto plemeno původně vyšlechtěno. Pro přehled jeho úspěchů klikněte zde.

Camellia Brilanti - sytě černobílá fenka roztomilého výrazu v obličeji s neuvěřitelným elánem a skvělou schopností učit se. Odmalička vyniká silným loveckým pudem a její exteriér dává předpoklady k slibné výstavní kariéře. Fenečka, se kterou se bude každý návštěvník našich stránek setkávat častěji, jelikož zůstává v naší chovatelské stanici jako pokračovatelka chovu. Přehled úspěchů a bližší informace o Camellii najdete zde.
Campanella Orea - elegantní černobílá fenka s plotnou na boku. Její obrovskou vášní je mazlení a chování se, ale také své lovecké vlastnosti a citlivý nos dokáže dát výborně najevo. Se svými majiteli v Lucembursku se bude věnovat výstavám, chovu, bude pomáhat při výkonu práva myslivosti a při hledání lanýžů.
Carniere Palla - černobílý pejsek s typickou slzičkou na pravém oku a měsíčkem na pravém oušku. Raubíř a mazel v jednom, s krásnou povahou neustálé veselosti a dovádění. Tohoto šikovného a milého společníka můžete potkat v pražských ulicích.
† 14.6.2020
Ciadella Bianca - jemnější černobílá fenka s plotnou na levém očku dělá společnost mladé rodině, především pak Terezce, které plní její životní sen. Fenka s krásnou hlavičkou bude k vidění také na některých výstavách i loveckých zkouškách, jelikož zůstává v našem spolumajitelství. Ciadellka se prohání blanenskými ulicemi spolu se svou mámou a sestrou Camellií. Její osobní stránku naleznete zde a vlastní webové stránky zde.
Comea Marrone - milá a zajímavá fenka s pravidelnými hnědými plotnami přes obě oči a slecha je životním snem své ctižádostivé majitelky ze Severní Moravy. S krásnou hnědobílou fenečkou se budeme hojně setkávat na výstavách, loveckých zkouškách a různých kynologických akcích. Bližší informace a aktuální dění najdete v internetové prezentaci chovatelské stanice Heremon. Pro přehled jejích úspěchů klikněte zde.
Coral Vialle - mohutný, černobíle tečkovaný pes s typickou setří hlavou má vyrovnanou a přátelskou povahu, díky které si hned každého získal. Byl především kamarádem svým majitelům a irskému setrovi Natíkovi v jejich společném domečku v Rájci-Jestřebí. V roce a půl jeho život ukončila tragická smrt. Pro přehled jeho úspěchů klikněte zde.
Corrone Glance - energický a exteriérově velmi nadějný černobílý pes se zajímavým rozmístěním ploten na hlavě a tečkou na zádech. Jeho nádherná hlava dokáže vymyslet nepřeberné množství lumpáren a bláznivých kousků. Svou šikovnost bude moci projevit u svého majitele – myslivce na výstavách, loveckých zkouškách a také v chovu. V loveckých revírech na Slovensku mu bude při práci sekundovat fenka irského setra z belgické chovatelské stanice Vicary’s. Pro přehled jeho úspěchů klikněte zde.


Fotogalerie vrhu "C" zde

Rodokmen štěňat vrhu "C" zde
 

Crash z Mešinské hájovny

 

Brita od Cihelny

x

     

 

NAVRCHOLU.cz