Vrh "B" DAVARONI

3.3.2005 se nám narodila čtyři štěňátka - jeden pejsek a tři fenečky:

Batea Belle - krásná tmavá černobílá fenka živelné povahy, vzhledem téměř stejná jako její otec. Ráda vymýšlí různé lotroviny a sama si určuje, co chce zrovna dělat. Kvalitní exteriér by jistě vynikal na výstavách. Je společnicí v rodině v Karlových Varech.

Belasco Tea - nádherný černobílý rozvážný a šikovný pejsek s nepravidelnými plotnami přes obě oči a slecha se rád mazlí, není přehnaně aktivní a dotěrný. Bude lovecky využívaný v rodině myslivce v Chebu. Pro přehled jeho úspěchů klikněte zde.

Bellany Star - krásná a chytrá fenečka černobílého zbarvení, vzhledem i povahou podobná své mámě. Velmi kvalitních loveckých vloh i exteriéru. Rozumná, obvyklého temperamentu, veselá. Přes zimu dělá radost své nové rodině v Praze a zbytek roku se prohání po luzích, hájích a rybnících v jižních Čechách.

Bonasia Pearl - okouzlující trikolorní fenka sporadicky tečkovaná, výjimečného temperamentu a neustále dobré nálady. Ráda běhá, kouše a hraje si. Velmi šikovná a chytrá, kvalitního exteriéru, který bude reprezentovat na výstavách v Německu, kam odcestovala ke svým novým majitelům.


Fotogalerie vrhu "B" zde

Rodokmen štěňat vrhu "B" zde
 

Crash z Mešinské hájovny

 

Brita od Cihelny

x

     

 

NAVRCHOLU.cz