Gidea Reina Davaroni
" Eyea"

narozena 20.3.2023
číslo mikročipu: 203 098 100 563 756
zapsána: ČLP/AS/6636
blue belton, plochrupá
oko hnědé, skus nůžkový

Šampionáty:

Zkratka Titul Datum přiznání

 

Zkoušky:

Druh Datum Pořadatel a místo Rozhodčí Výsledek
         

 

 

Výstavy:

Druh Datum Místo Rozhodčí Třída Výsledek
 SV MSKAO  13.8.2023  Zákupy u České
 Lípy
 Julia Bango (ESP)  štěňat  VN 1
 DanubeCACIB  28.10.2023  Bratislava (SK)  Jozef Páľ (SK)  dorostu  VN 1

  Posudky z výstav si můžete prohlédnout zde.

Eyea je naše neskutečně usměvavé sluníčko. Neměla snadný start do života a od malinkého štěňátka je zvyklá cestovat autem, pobývat na různých místech a s různými lidmi, ale protože jsme tu stále pro sebe vzájemně a podpora v každé situaci nám pomáhá zvládnout všechny nástrahy života. Naší velkou pomocnicí a oporou je Ájina kmotřička - teta Ivča, kterou Eyea miluje a se kterou společně občas podnikají výlety na různá místa republiky. Eyea miluje dobrodružství, a tak by se zbláznila vždycky, když Ivču vidí nebo jen slyší.

Eyea má, jako všechna naše štěňátka, jméno s příběhem. Narodila se s malou plotnou pod očičkem a když bylo rozhodnuto, že zůstane s námi, dostala právě podle očička jméno "Eyea" čteno "Ája". Jako vždycky, i tentokrát na ni to jméno sedí - je to takové malé praštěné štěně s hlavičkou plnou rozpustilých nápadů. Je neskutečně vnímavá a když chce, je i šikovná, ale prozatím se zdá, že vyhrává její snaha vymáčknout z každé situace maximum pro sebe. Vytváří jednu lotrovinu za druhou, ale když se dostatečně soustředí, umí třeba od tří měsíců bravurně aport i s předsednutím, od stejného věku vystavuje pernatou a přiznává mamince Deice a už v osmi měsících si umí najít a krásně klidovat srstnatou.

Má pronikavý hlásek a nebojí se ho použít za každé situace :o) Po mamince zdědila schopnost milovat všechny a všechno a potřebuje být kámoška s každým pejskem. Je ovšem velice razantní kámoška, a tak se není čemu divit, že ne každý pejsek je tolik nadšený z "nuceného přátelství" s naším hopsálkem :o) To je prostě ÁJA <3 Ta se nedá popsat, ta se musí zažít (a chápu, že některým ten zážitek stačí jen jednou) :o)))

     

Fotogalerie "Eyei"

Rodokmen "Eyei"


 

NAVRCHOLU.cz