Chovatelský servis

   Majitelům našich štěňátek poskytujeme chovatelský servis. To znamená, že při jakémkoli problému či dotazu nás můžete kdykoli kontaktovat a my Vám ochotně poradíme a pomůžeme. Rádi Vám pomůžeme v otázkách ohledně výchovy štěněte, výcviku psa, přípravě na výstavy, podáme informace o klubech, chovu, zodpovíme otázky týkající se plemene, péče o psa apod. Věnuji se výchově a výcviku pozitivním podmiňováním, a tak je základem neverbální komunikace s pejskem a ne vždycky je to snadné. Pro setra je tahle metoda jako dělaná a naše setří holčičky jsou takto spokojené a šťastné... Kdykoli volejte či pište, jsme Vám k dispozici!

S novými majiteli námi odchovaných štěňat jsme v kontaktu.

Štěňátka jsou k odběru od 60. dne života. Pokud budete mít o malého psíka zájem, od nás dostanete:

   - zdravé socializované štěně osm týdnů staré navyklé na tuhou stravu (viz níže)
   - štěně je již naočkované, čipované, odčervené odborným veterinárním lékařem
   - přesný individuální krmný plán
   - krmivo na 2-3 dny (krmivo na delší dobu je možno zakoupit po domluvě i u nás)
   - individuální program veterinární péče
   - "návod" na péči o psa na základě našich vlastních zkušeností
   - průkaz původu psa
   - Pas pro zvířata v zájmovém chovu se všemi záznamy potvrzenými veterinárním lékařem
   - obojek na štěňátko, podle Vašeho přání můžeme zakoupit také vhodné vodítko

Další vybavení pro štěně můžeme sehnat po domluvě.
 

   Pokud budete mít zájem o štěňátko, zamluvit si ho můžete na našem e-mailu: davaroni@davaroni.com nebo na telefonním čísle: +420 737 413 598.

   Na štěňátko se můžete přijet podívat po čtvrtém týdnu jeho života. Jste u nás vítáni také nezávazně, rádi si s Vámi popovídáme a vyměníme zkušenosti a to kdykoli po vzájemné domluvě.

   Při odchovu dáváme důraz na kvalitní krmivo a socializaci. Štěňátka jsou narozena v domě v rodinném prostředí. Jsou zde naučena základním hygienickým pravidlům, podle počasí (nejdříve v jednom měsíci věku) se pak stěhují na zahradu do dřevěného kotce se zateplenou boudou, kde o ně celodenně pečuje matka. Většinu času jsou ale volně vypuštěna, aby si mohli hrát a zkoumat nové věci, prostředí a ničeho se nebáli. Tuto dobu s nimi musíme nepochybně trávit i my kvůli jejich bezpečí a zdraví. Kontakt s lidmi je zaručený nejen díky nám, ale také přítomností naší výrobny a obchůdku s keramikou. Zde se také učí přijít na přivolání, slyšet na své jméno, učí se nosit různé věci v tlamě, což je velmi výhodné pro pozdější výcvik aportování. Velmi ochotně bere různé klacíky, hračky, ale i bažantí peroutky.

   Průběžným odstavením štěňat docílíme bezproblémového příjmu potravy. Při odchodu od nás je štěně zvyklé přijímat vařené i syrové maso, zelenina, ale i kvalitní granule tak, aby bylo štěňátko co nejlépe připravené na nový domov...

Čím krmíme

 

 

NAVRCHOLU.cz