Aktuality 2021
 

6.2.2021 - Rok 2021 je dávno v běhu, ale volný čas patří holkám a trávení času venku, v krásné zimě :o) Neděje se nic významného - kynologické akce žádné, hony byly vesměs zrušeny, a tak běháme po venku, v polích, na procházkách a tak... A počasí nás nezastaví :o)

                 

                 

Ještě v průběhu prosince jsme dostaly velice milé pozvání od kamaráda Michala na hon na drobnou zvěř. A tak jsme s "Deikou" vyrazily do skromné společnosti pár mysliveckých přátel a užily si prima dny. Při prvním honu Deika předvedla excelentní práci a vysloužila nám pozvání i na hon poslední :o) Já samozřejmě náležitě hrdá na šikulku velmi ráda přijala a i při druhé příležitosti Deikulka ukázala, jak je šikovná. Tahle práce ji moc baví a ukazuje naplno, s jakými vlohami se narodila... Michalovi moc děkujeme za pozvání a bezva strávený čas!

           

           

Vánoce jsme strávili tentokrát doma, a pak u rodiny a s přáteli na Moravě. Tradiční horský pobyt letos bohužel nevyšel kvůli uzavřeným hotelům, ale nevadí. I tak jsme si užily pár parádních setkání (na blátě)...

  

V Kanadě se mezitím narodil druhý vrh "Ellince". Spolu s Chasem se jim narodili tři pejskové a jedna fenečka. Barvičky se ještě dokreslují, ale celý vrh je krásně vyrovnaný a všechna štěňátka mají své majitele... Přejeme jim spokojený život :o)

     

Obrovskou dávku fotek za poslední dobu najdete v následujících fotogaleriích:
   "Fotogalerie Tecs"
   "Fotogalerie Deika"
   "Společná fotogalerie"
   "Fotogalerie Gery"
   "Fotogalerie vrhu F" - za fotky děkujeme všem majitelům dnes již sedmiměsíčních štěňátek a stejně tak díky Ondrovi za společné snímky všech jejich psích holek...

  
    

Aktuality roku 2020

 

NAVRCHOLU.cz