Aktuality 2019
 

1.5.2019 - jaro je v plném proudu a my nezahálíme a užíváme si nádherných dní plnými doušky. Když zrovna neposuzujeme na loveckých zkouškách, trénujeme v poli, chodíme na procházky, setkáváme se s přáteli a jejich pejsky anebo vyrážíme socializovat na společné akce. Jednou takovou byl jarní svod loveckých psů na okrese Kutná Hora, kam se šla Deika kouknout. Pejskové i lidé se jí moc líbili, vyzkoušely jsme si výstavní postoj a zrovna nás u toho zachytil fotograf akce, kterému děkuji za super snímek :o)

  

Další várka fotek pochází z Velikonočního pondělí, kdy jsme všichni vyrazili na procházku k vodní nádrži Seč. Nádherná trasa kolem řeky Doubravy nás vedla okouzlujícími zákoutími a holky se zde dostatečně vyřádily hlavně ve vodě. "Deika" s "Gerou" vodu přímo milují, tak byly nadmíru spokojené. A "Tecs" si jen tak decentně smočila tlapky a spíš s námi byla na břehu a nechala se omývat slunečními paprsky. Spoustu fotek najdete ve
"Fotogalerii Deiky" a "Společné fotogalerii" - aspoň tam nasajte pohodovou atmosféru svátečního dne...

              

28.3.2019
- jaro se začíná projevovat příjemně teplými sluneční paprsky velice obstojně. Než ale dočista rozpustilo všechny sněhové vrstvy v našem okolí, byly jsme se s holkama projít nedaleko Třemošnice, v našem oblíbeném Hedvičině údolí a v nádherných listnatých lesích, kde vznikla velká spousta fotek. Obě holky sníh milují a i když už se rozpouštěl, musely využít poslední kousek schovaný za horizontem odpoledního sluníčka.

           

Od té doby "Deika" docela vyrostla a výškou již úspěšně dosahuje (ne-li přesahuje) "Tecs". A protože už zvládá delší procházky, vyrážíme pravidelně provětrat tlapky i se "Sepíkem". Minulý víkend se přidali i irští kluci Deny a Cid a jejich panička Zuzka vytvořila nádherné fotky, za které jí moc děkuji! No a tak je spousta fotek nově k vidění ve "Fotogalerii Deiky", "Společné fotogalerii" a taky ve "Fotogalerii vrhu E".

    

Aktualizace proběhla taky na stránce "Vrhu F" - Esca bohužel svá štěňátka vstřebala, a tak se štěňátka zase přesunula do roviny "plánovaná". Její další hárání by mělo proběhnout v zimě 2019. Už nyní se těšíme!

9.2
.2019 - včera, v den devátých narozenin "vrhu D", byla "Esca" na ultrazvuku, kde bylo zjištěno, že JE BŘEZÍ a čeká štěňátka! Nastávajícímu tátovi "Delliorovi" (stejně jako celému vrhu D) přejeme všechno nejlepší a hlavně zdravíčko!! A už nyní se moc těšíme na "štěňátka F" :o)

Další velkou novinou a realizací přelévající se z loňska je "Deika" - nová členka naší smečky :o)

     

24.1.2019
- V loňském roce jsme plánovali a rok 2019 je pro nás rokem realizace. A začali jsme hned ve velkém stylu...

Důležité novinky přišly již mezi svátky, kdy Esca začala hárat a hned v druhém lednovém týdnu jsme s Escou navštívili naše dlouholeté přátele nedaleko Brna. Náš cíl byl jasný - doufat, že si "Esca" s "Delliorem" padnou do oka. A padli :o) S radostí a nesmírnou hrdostí v srdci světu oznamujeme, že po delší době plánujeme štěňátka, tentokrát po Davaroni rodičích :o)) Ačkoli by se mohlo zdát, že každý z nich má jiný původ, rodokmeny se ve vzdálenějších generacích prolínají legendami, jako je třeba Setr's Ridges Solid Gold a jeho potomci anebo linie Stagedoor. Neskromně očekáváme, že se narodí vyrovnaný vrh s výborným zdravím a předpoklady pro cokoli, co si budoucí majitel usmyslí. Více o plánovaném "vrhu F" najdete pod příslušným odkazem...

  


 

Aktuality roku 2018

 

NAVRCHOLU.cz